Hvězdy v Nehvizdech

31. ledna - 1. února 2019
DNA Mezinárodní atletický mítink
Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001
VSTUP ZDARMA

Podívejte se na reportáž České Televize zde
Nepřehlédněte oficiální video upoutávku na YouTube
Fotogalerie z ročníku 2019 je k nahlédnutí zde

DRUHÝ ROČNÍK JE úspěšně za námi...

...a jak jinak byl opět opravdu úspěšný. Kulisu jsme atletům udělali skvělou. Všichni si chválili, že podporu z řad diváků cítili v zádech. Sami sportovci přicházeli se slovy: „Závodil jsem v hale pro 15 000 diváků, ale takový kotel na pokus jsem nezažil. Proto: velké díky!“

Všíchni atleti se při loučení ptali na termín dalšího ročníku. Dokonce národní svazy a federace přišly s dotazy na termín pro rok 2020, že chtějí své atlety opět poslat ... tímto tedy potvrzujeme, že přípravy na rok 2020 započaly.

Napsali o nás

 

HVĚZDY PRVNÍHO ROČNÍKU:

 
 

Řekli o nás...

"Byl to nejlepší halový mítink, kterého jsem se kdy účastnil. Také to byl můj první opravdový mezinárodní mítink. Nikdy na tento moment nezapomenu.

-- It was the best indoor meeting I ever had. Also my first true international meeting. I will never forget that moment in the winter."

Ituah Thomas Enahoro, Nigérie
stříbrný účastník skoku dalekého

"Přestože jsem se závodu nakonec nemohl zúčastnit, moc se mi líbila snaha organizátorů vše skvěle připravit a vytvořit závodníkům co nejlepší podmínky. Když budu zdravý, rád si do Nehvizd přijedu zaházet v příštím roce."

Tomáš Staněk
český rekordman ve vrhu koulí

"Zní to jako skvělý nápad udělat kousek od Prahy atletický mítink. Škoda, že nejsem mladší abych si mohl také zazávodit. Závodu přeji mnoho zdaru a akci si užiji alespoň jako divák."

Roman Šebrle
olympijský vítěz

"Velmi si vážím toho, že Vás mohu v Nehvizdech přivítat. Přijde mi to jako splněný sen."

Luboš Rýdlo
ředitel školy

"Ráda bych popřála Hvězdám v Nehvizdech hodně hvězdných atletických zážitků, spoustu rozzářených dětských očí a aby se mítink povedl dle představ organizátorů. Já osobně se strašně těším na nový zážitek a doufám, že společně se mnou budete na místě fandit našim atletům."

Lucie Hradecká
vítězka Fed Cupu
2x medaile z OH

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Sponzoři