Hvězdy v Nehvizdech

22. ledna 2020
DNA ALUTEC KK Mezinárodní atletický mítink
Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001
VSTUP ZDARMA

Podívejte se na reportáž České Televize zde
Nepřehlédněte oficiální video upoutávku na YouTube
Fotogalerie z ročníku 2019 je k nahlédnutí zde

Třetí ročník už Má svůj termín!

Při prvním a druhém ročníku se nám podařilo naplnit strategii odlišení se od jiných halových závodů tím, že dokážeme závodníkům poskytnout unikátní podmínky a atmosféru. Hvězdy mítinku - závodníci z celého světa a také česká atletická špička - jsou velkou motivací pro mnoho dětí a i díky tomu se v poslední době daří plnit atletické oddíly novými talenty a možná budoucími hvězdami české atletiky. Propojení mezinárodního atletického mítinku s několikakolovým závodem dětí s účastí až 10.000 závodníků a také zapojení hendikepovaných sportovců, to je přidaná hodnota mítinku, která nás žene kupředu. 

Závodníci po skončení 1. a 2. ročníku oceňovali velmi blízké propojení publika se závodníky a jejich hlučnou podporu při soutěži. Spolu s maximální péčí a snahou o co nejvyšší komfort závodníků jak při soutěži, tak mimo ni, může mítink konkurovat i takovým závodům, které mají několikanásobně vyšší rozpočet. To, že se díky tomu do Nehvizd chtějí závodníci vracet, je pro nás zadostiučiněním, ale i výzvou. Rezervujte si prosím středeční termín 22. ledna 2020 a přijďte opět spolu s námi vytvořit něco výjimečného, závodníci jedou do Nehvizd i kvůli vám! Navíc vás při třetím ročníku čekají novinky - nový koulařský sektor díky podpoře od Nadace ČEZ a světové rekordmanky Heleny Fibingerové a také designové mítinkové oblečení! Pojďme zaplnit naši halu - slibujeme, že bude opět skvělá podívaná! 

Propozice závodu

Ke stažení zde: Propozice 2020

 

 

Středa 22. ledna 2020

Od 17:00 hod

Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001

Vstup zdarma

Doprovodný program 

 

HVĚZDY mítinku:

 
 

Řekli o nás...

"Byl to nejlepší halový mítink, kterého jsem se kdy účastnil. Také to byl můj první opravdový mezinárodní mítink. Nikdy na tento moment nezapomenu.

-- It was the best indoor meeting I ever had. Also my first true international meeting. I will never forget that moment in the winter."

Ituah Thomas Enahoro, Nigérie
stříbrný účastník skoku dalekého

"Přestože jsem se závodu nakonec nemohl zúčastnit, moc se mi líbila snaha organizátorů vše skvěle připravit a vytvořit závodníkům co nejlepší podmínky. Když budu zdravý, rád si do Nehvizd přijedu zaházet v příštím roce."

Tomáš Staněk
český rekordman ve vrhu koulí

"Zní to jako skvělý nápad udělat kousek od Prahy atletický mítink. Škoda, že nejsem mladší abych si mohl také zazávodit. Závodu přeji mnoho zdaru a akci si užiji alespoň jako divák."

Roman Šebrle
olympijský vítěz

"Velmi si vážím toho, že Vás mohu v Nehvizdech přivítat. Přijde mi to jako splněný sen."

Luboš Rýdlo
ředitel školy

"Ráda bych popřála Hvězdám v Nehvizdech hodně hvězdných atletických zážitků, spoustu rozzářených dětských očí a aby se mítink povedl dle představ organizátorů. Já osobně se strašně těším na nový zážitek a doufám, že společně se mnou budete na místě fandit našim atletům."

Lucie Hradecká
vítězka Fed Cupu
2x medaile z OH

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři