Hvězdy v Nehvizdech

Hymna mítinku - TO DÁŠ!
2020 krátké video
Reportáž České Televize z ročníku 2020 zde
DNA ALUTEC KK Mezinárodní atletický mítink
Videozáznam mítinku 2020 naleznete zde
Fotogalerie z ročníku 2020 je k nahlédnutí zde
Podívejte se na reportáž z ročníku 2019 České Televize zde
Nepřehlédněte oficiální video upoutávku na YouTube
Fotogalerie z ročníku 2019 je k nahlédnutí zde

Blíží se třetí ročník s velkou novinkou - v podobě zařazení mítinku do světového rankingu!!!

 
 
 
 

Třetí ročník už pomalu klepe na dveře. Postupně se plní startovní listiny jednotlivých disciplín a už také byly ohlášeny první hvězdy mítinku. Těší nás, že úspěšní závodníci z minulých ročníků chtějí opět přijet předvést to nejlepší, co v nich je. O´Dayne Richards při druhém ročníku vylepšil národní jamajský rekord ve vrhu koulí a nyní hlásí, že je skvěle připraven na tuto halovou sezonu a do Nehvizd přijede s cílem opět posunout hranici národního rekordu! Jamal Wilson z Baham stanovil nový výškařský rekord mítinku, a tak má pro tento ročník jasnou motivaci – nenechat se nikým přeskočit a opět posunout rekord mítinku výše.

Na závodníky čeká velká novinka. Hvězdy v Nehvizdech DNA ALUTEC KK Mezinárodní atletický mítink byl oficiálně zařazen do světového ranking - Český atletický svaz zařadil mítink do prestižní skupiny českých závodů, po bok těch nejlepších jako je například ostravská Zlatá Tretra, Vzhůru Brno – Memoriál Josefa Sečkáře nebo Memoriál Josefa Odložila. V halové sezoně se touto certifikací může pyšnit pouze nehvizdský mítink a Czech Indoor Gala v Ostravě. Na těchto mítincích můžou atleti získávat body, které potom hrají velkou roli pro kvalifikaci na Olympijské hry v Tokiu!

Těšit se tak můžete na mítink světové úrovně. Hvězdy mítinku - závodníci z celého světa a také česká atletická špička - jsou velkou motivací pro mnoho dětí a i díky tomu se v poslední době daří plnit atletické oddíly novými talenty a možná budoucími hvězdami české atletiky. Propojení mezinárodního atletického mítinku s několikakolovým závodem dětí s účastí až 10.000 závodníků a také zapojení hendikepovaných sportovců, to je přidaná hodnota mítinku, která nás žene kupředu. 

Přijďte ve středu 22. Ledna 2020 vytvořit pro závodníky tu nejlepší atmosféru tak, aby létali vysoko, skákali a vrhali daleko, závodníci se na Vás už těší a věří, že se jim v Nehvizdech bude opět dařit předvést velké výkony na hranici jejich možností.

Propozice závodu

Ke stažení zde: Propozice 2020

 

 

Zima 2021

Od 17:00 hod

Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001

Vstup zdarma

Doprovodný program 

 

HVĚZDY mítinku:

 
 

Řekli o nás...

"Byl to nejlepší halový mítink, kterého jsem se kdy účastnil. Také to byl můj první opravdový mezinárodní mítink. Nikdy na tento moment nezapomenu.

-- It was the best indoor meeting I ever had. Also my first true international meeting. I will never forget that moment in the winter."

Ituah Thomas Enahoro, Nigérie
stříbrný účastník skoku dalekého

"Přestože jsem se závodu nakonec nemohl zúčastnit, moc se mi líbila snaha organizátorů vše skvěle připravit a vytvořit závodníkům co nejlepší podmínky. Když budu zdravý, rád si do Nehvizd přijedu zaházet v příštím roce."

Tomáš Staněk
český rekordman ve vrhu koulí

"Zní to jako skvělý nápad udělat kousek od Prahy atletický mítink. Škoda, že nejsem mladší abych si mohl také zazávodit. Závodu přeji mnoho zdaru a akci si užiji alespoň jako divák."

Roman Šebrle
olympijský vítěz

"Velmi si vážím toho, že Vás mohu v Nehvizdech přivítat. Přijde mi to jako splněný sen."

Luboš Rýdlo
ředitel školy

"Ráda bych popřála Hvězdám v Nehvizdech hodně hvězdných atletických zážitků, spoustu rozzářených dětských očí a aby se mítink povedl dle představ organizátorů. Já osobně se strašně těším na nový zážitek a doufám, že společně se mnou budete na místě fandit našim atletům."

Lucie Hradecká
vítězka Fed Cupu
2x medaile z OH

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři