Hvězdy v Nehvizdech

Mezinárodní atletický mítink 18. 1. 2018
Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001
VSTUP ZDARMA

V Praze do této chvíle neexistoval žádný tradiční halový atletický mítink. Tuto skutečnost se nyní snažíme změnit. Shodou okolností jsme objevili Nehvizdy. Městys ležící jen několik kilomerů od Prahy disponuje multifunkční tělocvičnou, kde by se akce podobného typu dala uspořádat. Proto se nyní snažíme připravit nejen světovým sportovcům, ale i divákům jedinečný a neopakovatelný zážitek.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Cílem akce je zviditelnění atletiky a sportu pro děti a mládež. Rozvoj a propagace sportu v městysu regionu a kraji. Spojení závodu pro mládež s mezinárodním atletickým mítinkem a závodem pro hendikepované sportovce. Vstupné bude zdarma a v rámci programu bude i charitativní sbírka. Navíc pro vás připravujeme jedno velké překvapení.

Nepřehlédněte

  • Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001
  • 18. ledna 2018
  • Předprogram od 15:00
  • Hlavní program od 16:00
  • Vstup zdarma

Propozice závodu

Stahujte zde:

 

Tešte se na...

 

Řekli o nás...

"Zní to jako skvělý nápad udělat kousek od Prahy atletický mítink. Škoda, že nejsem mladší abych si mohl také zazávodit. Závodu přeji mnoho zdaru a akci si užiji alespoň jako divák."

Roman Šebrle
olympijský vítěz

"Velmi si vážím toho, že Vás mohu v Nehvizdech přivítat. Přijde mi to jako splněný sen."

Luboš Rýdlo
ředitel školy

"Ráda bych popřála Hvězdám v Nehvizdech hodně hvězdných atletických zážitků, spoustu rozzářených dětských očí a aby se mítink povedl dle představ organizátorů. Já osobně se strašně těším na nový zážitek a doufám, že společně semnou budete na místě fandit našim atletům. "

Lucie Hradecká
vítězka Fed Cupu
2x medaile z OH

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Sponzoři