Hvězdy v Nehvizdech

31. ledna - 1. února 2019
DNA Mezinárodní atletický mítink
Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001
VSTUP ZDARMA

DRUHÝ ROČNÍK SE BLÍŽÍ...

...a my pro Vás opět chystáme to nejlepší, co může česká atletika nabídnout, obohacené o vynikající zahraniční závodníky.

Na přelomu ledna a února 2019 se tak stejně jako při prvním ročníku do Nehvizd sjedou nejlepší mladí atleti, kteří se do závodu probojují skrze již probíhající kvalifikace. Opět proběhne i závod hendikepovaných a vrchol programu obstará česká seniorská špička okořeněná vynikajícími závodníky ze zahraničí.

Po roce se tak můžete znovu těšit na dálku mužů v čele s hvězdou prvního ročníku Ituahem Enahorem z Nigérie, který si získal přízeň všech přítomných dětí. Současně s muži budou o skvělé výkony ve stejném sektoru usilovat i ženy. Také výška nabídne napínavé souboje v obou kategoriích, byť se soutěž bude muset obejít bez českého matadora Jardy Báby, který ukončil profesionální kariéru. Zastoupit ho jistě budou chtít závodníci ze zahraničí. V kouli mužů už se pomalu ale jistě rýsuje startovní pole s několika borci s osobními rekordy za dvacet metrů a celý program opět uzavře koncert kapely.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

 

Nepřehlédněte

  • Pátek 1. února 2019, 
  • Start 15:30 hodin
  • Nehvizdy, Bedřicha Mouchy 1001
  • Vstup zdarma
  • Koncert 
 

Propozice závodu

Ke stažení zde: Propozice 2019

HVĚZDY PRVNÍHO ROČNÍKU:

 
 

Řekli o nás...

"Byl to nejlepší halový mítink, kterého jsem se kdy účastnil. Také to byl můj první opravdový mezinárodní mítink. Nikdy na tento moment nezapomenu.

-- It was the best indoor meeting I ever had. Also my first true international meeting. I will never forget that moment in the winter."

Ituah Thomas Enahoro, Nigérie
stříbrný účastník skoku dalekého

"Přestože jsem se závodu nakonec nemohl zúčastnit, moc se mi líbila snaha organizátorů vše skvěle připravit a vytvořit závodníkům co nejlepší podmínky. Když budu zdravý, rád si do Nehvizd přijedu zaházet v příštím roce."

Tomáš Staněk
český rekordman ve vrhu koulí

"Zní to jako skvělý nápad udělat kousek od Prahy atletický mítink. Škoda, že nejsem mladší abych si mohl také zazávodit. Závodu přeji mnoho zdaru a akci si užiji alespoň jako divák."

Roman Šebrle
olympijský vítěz

"Velmi si vážím toho, že Vás mohu v Nehvizdech přivítat. Přijde mi to jako splněný sen."

Luboš Rýdlo
ředitel školy

"Ráda bych popřála Hvězdám v Nehvizdech hodně hvězdných atletických zážitků, spoustu rozzářených dětských očí a aby se mítink povedl dle představ organizátorů. Já osobně se strašně těším na nový zážitek a doufám, že společně se mnou budete na místě fandit našim atletům."

Lucie Hradecká
vítězka Fed Cupu
2x medaile z OH

Generální sponzoři

Hlavní sponzoři

Sponzoři